GP Akademi Hakkımızda
GP Akademi Hakkımızda Mobil

Hakkımızda

GP Akademi; Görsel Projeler bünyesinde, kurumların eğitim ve gelişim faaliyetlerini zenginleştiren, uzaktan eğitim altyapısı ve dijital içerik çözümleri sunan yeni nesil bir hibrit eğitim merkezidir.

Yüz yüze, online ve video eğitimlerle, hizmet verdiğimiz her projede, çalışanlarınız, müşterileriniz ve tüm paydaşlarınız için öğrenmeyi kolaylaştıran e-öğrenme çözümleri sunuyoruz.

GP Akademi, amaçları doğrultusunda kamu, özel sektör ve uluslararası kuruluşlara ve kişilere ihtiyaç duydukları konularda, danışmanlık hizmetleri verir; çeşitli alanlarda eğitim programları planlar, ulusal ve uluslararası düzeyde kurslar, seminerler, konferanslar etkinlikler düzenler. Üniversitelerle, kamu kuruluşları, özel sektör ve uluslararası kuruluşlarla iş birliğini geliştirmek, Türk sanayii ve ülke kalkınmasına hizmet etmek, bu hizmeti uluslararası bir boyuta ulaştırmak başlıca vizyonumuzdur.

Bilgi toplumuna geçiş sürecinde; eğitim alanlarının çeşitliliği ve yüksek hizmet kalitesiyle, kişi ve kurumlara yaşam boyu eğitim, araştırma ve danışmanlık desteği veren alanında öncü bir merkez olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Misyonumuz

Toplumun gelişmesine yönelik faaliyetlerde bulunmak amacıyla, ihtiyaç duyulan alanlarda, eğitim, bilim, teknoloji ve sanat birikiminden yararlanarak gelişen teknolojiyi kullanan, kaliteli, güncel ve yenilikçi, yaşam boyu eğitim programları hazırlamak, geliştirmek ve ulusal ve uluslararası düzeyde bir köprü oluşturmaktır.

Sunduğumuz Avantajlar

Katılımcılar için Ne Yapıyoruz?

Size; istediğiniz zaman, istediğiniz yerden kaliteli ve onaylanmış eğitim ile, hayat boyu öğrenme fırsatı sunuyoruz. Üstelik eğitim sonunda sertifika almaya hak kazanırsanız sertifikanızın onaylanmış şekilde adresinize kargolanmasını sağlıyoruz.